Продавец Мебель-опт развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
607 отзывов
promo_banner
Сучасні меблі від компанії Мебель-опт
+380 (93) 088-40-10
+380 (50) 551-31-74
+380 (50) 821-54-28
Корзина

Довгоочікуваний прихід на склад дизайнерських стільців Tolix, 1934 р.н.

Довгоочікуваний прихід на склад дизайнерських стільців Tolix, 1934 р.н.

Модель стільця "А" Tolix Сhair. Ксав'є Pauchard (1934 рік створення)

Стілець Tolix, відомий як "модель А", виготовлений ​​з оцинкованого листового металу, завдяки чому ці меблі є стійкими до корозії. У 1907 р. Ксавє Пошар проводив експерименти, намагаючись знайти надійний спосіб захистити метал від корозії і ржавіння. Занурюючи залізо в розплавлений цинк, він домігся отримання міцного зовнішнього шару, який був несприйнятливим до агресивного впливу – атмосферного і хімічного. Так був відкритий метод гальванізації.

Тоді ж Пошар задумав створити майстерню з випуску нержавіючих виробів. Але тільки в 1927 р. він міг повною мірою реалізувати свої плани, заснувавши підприємство Tolix, яке незабаром перетворилося на бренд зі світовою популярністю.

Спочатку випускалася невелика лінія предметів житлової обстановки – стільці, табурети і столи. Потім асортимент був значно розширений. Після смерті Пошара у 1948 р. його сини взяли в свої руки сімейний бізнес, який проіснував до 2004 р. Вони продовжували виготовляти моделі ручної зборки відповідно до  специфікацій свого батька.


Стільці Толікс можна вільно використовувати для відкритих площадок. Матеріали, що використані в створені даної моделі не бояться ні опадів, ні перепадів температур. Стабільність цього стільця забезпечена завдяки чотирьом міцним ножкам, які закінчуються гумовими наконечниками. Цю модель стільця зручно зберігати, при цьому вони займають місце по-мінімуму.

У центрі сидіння крісла зроблені невеликі отвори для безперешкодного стоку води.


Спочатку крісло було призначене для використання на борту транс-атлантичного лайнера "Нормандія". Стільці Poshara Tolix сподобалися пасажирам та команді, вони добре витримували морський вітер, пекуче сонце і солоні бризки Атлантики. У той же час, цілісність і бездоганний зовнішній вигляд залишилися незмінними.

Після такої ефектної презентації модель з'явилася в вуличних кафе, бістро і ресторанах Європи та Америки. Згодом вони стали застосовуватися в інтер'єрах квартир, котеджів і офісів.
Популяризуючи стілець від Ксав'є Poshara "А" Tolix Сhair, студія Formafantasma зуміла розвинула продажі моделі "А" до гігантських масштабів!
Вироби Ксавьє Пошара визнані в даний час кращими зразками промислового дизайну ХХ століття, вони включені в постійні експозиції європейських і американських музеїв сучасного мистецтва.

На даний момент компанія продовжує успішно виробляти оригінальні меблі з особливими рисами, які впізнають у всьому світі і активно використовуються в створенні сучасних інтерєрів.

Другие новости

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner