
Барний табурет Індастріал чорна екошкіра, металевий каркас, стиль лофт
3 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-IndustBL
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Барний табурет Industrial штучна шкіра чорного кольору, чорний металевий каркас із гвинтовим регулюванням висоти посадки, стиль лофт
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!!
Лофтовий барний стілець Industrial — цікаве поєднання сучасного дизайну та лофтового акценту. Стілець чудово впишеться в інтер'єр кафе, конференц-залах офісів, номерів готелів та інших громадських просторів. Табурет барний Індастріал, завдяки змішуванню класичних і сучасних рис у дизайні, буде доречним у будь-якому інтер'єрі, від нестрогою класики та модерну до лофту або індастріалу. Ця модель вигідно підкреслить стиль не тільки інтер'єру квартири або будинку, а й елітного ресторану, бару, заміського клубу, модного салону або готелю.


- Тип стільця: табурет хокер барний
- Регулювання висоти за допомогою гвинтової пари
- Регулювання висоти сиденья: 670-890 мм
- Розмір сидіння (діаметр): 420 мм
- Товщина сидіння: 35 мм
- Матеріал сидіння: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір сидіння: вінтажний коричневий
- Матеріал ніжок: фарбований метал
- Колір ніжок: чорний матовий
- Наповнювач: пінополіуретан
- Кількість у фабричному пакованні: 2 штуки.
Барний табурет гвинтовий Індастріал шкірозамінників чорного кольору, чорний металевий каркас, стиль лофт, для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Підніжка, М'яке сидіння, Винтовой механизм |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний табурет |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 6 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для барной стійки |
| Діапазон висоти сидіння | 680-880 мм |
- Ціна: 3 340 ₴












