
Стілець Arno BK — Office чорний на колесах, на чорній базі з регулюванням висоти, чорний шкірозамінник
2 757 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-10109
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Стілець Arno BK — Office на колесах, на чорній базі з регулюванням висоти, чорний шкірозамінник
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Крісло Арно Офіс на поворотному механізмі з регулюванням висоти за допомогою газліфта. Стілець Arno Office зроблений у дизайні унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, інтегрується як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
- Модель: Arno Office
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 43 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 41,5 - 56,5 см
- Висота спинки, у діапазоні: 69,5 - 84,5 см
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 прогумованих коліс)
- Код: 10109
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Arno BK — Office на колесах, на чорній базі з регулюванням висоти, чорний шкірозамінник для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | чорний метал |
- Ціна: 2 757 ₴





