
Крісло Стар Нью, сіра екошкіра на колесах, з регулюванням висоти
2 633 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-starnewgre
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло Стар Нью на колесах, з регулюванням висоти сіра штучна шкіра
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумки Вашого замовлення!!
Відео огляд Крісла Стар Нью в чорному кольорі - Видео осмотр кресла Стар Нью от Мебель опт:
Крісло Стар Нью з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній, офісний інтер'єри, а також інтер'єр кафе чи бару, зони відпочинку закладу будь-якого характеру. Хромована хрестовина з прогумованими колесами робить це крісло пересувним, що дуже зручно в роботі за письмовим столом або в салонах краси.
Крісло на коліщатках Стар Нью має широкий діапазон застосування, ним можна укомплектувати Ваш офіс або салон краси, будинок, квартиру. Крісло прекрасно підійде як стілець майстра або ж операторського крісла.
Крісло Стар Нью регулюється за висотою за допомогою газліфта, сидіння оббите штучною шкірою сірого кольору

Розмір крісла:
- ширина 45 см,
- глибина 43 см,
- діапазон регулювання висоти 45-55 см
- кількість в упаковці: 4 шт
Допускається мінливість у півтоні відтінку крісла. Комплектується по 4 штуки в фабричному пакованні.
Придбати за найкращою ціною Крісло Стар Нью сіре на колесах з регулюванням висоти, Ви можете, оформивши замовлення через сайт, або передзвенивши нам, по одному з зазначених у контактній інформації телефону. Також у Вас є можливість замовити зворотний дзвінок
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Газліфт |
| Основні атрибути | |
| Колір сидіння | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
- Ціна: 2 633 ₴










