
Крісло Jeff CH-Office з підлокітниками, чорний шкірозамінник на хромованій базі-хрестовині з коліщатками
4 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-10708
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Jeff CH-Office чорна екошкіра з регулюванням висоти на хромованій хрестовині з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Дуже зручний стілець із підлокітниками Jeff CH-Office на хромованій п'ятій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Jeff має вертикальну строчку спинки та сидіння, що схоже на салони ретро автомобілів. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Джефф підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: JEFF CH - OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований (хром)
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з колесами
- Ширина: 41 (57) см
- Глибина: 40,5 (47) см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 80 - 94,5 см
- Код: 10708
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець із підлокітниками Джефф CH-Office шкірозамінник чорного кольору на хромованій базі з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 40.5 см |
| Висота спинки | 36 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 599 ₴






