
Крісло Jeff BK Modern Office з підлокітниками, чорний 1011 оксамит на чорній базі-хрестовині з коліщатками
5 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11336+16353
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Jeff BK Modern Office чорний велюр із регулюванням висоти на чорній хрестовині з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Дуже зручний стілець із підлокітниками Jeff BK Modern Office на чорній п'ятірці променевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Jeff має вертикальну строчку спинки та сидіння, що схожий на салони ретро автомобілів. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Джефф підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: JEFF BK-MODERN OFFICE
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Колір оббивки: чорний 1011
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з колесами
- Ширина: 41 (57) см
- Глибина: 40,5 (47) см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 49 - 63,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 81 - 96 см
- Код: 11336
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець із підлокітниками Джефф BK Modern Office бархати чорного кольору на чорній базі з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 63.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 40.5 см |
| Висота спинки | 36 см |
- Ціна: 5 045 ₴




