
Стілець Arno BK — Office фіолетовий шкірозамінник на колесах, на чорній хрестовині з коліщатками з регулюванням висоти
2 744 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11454
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Arno BK — Office на колесах, на чорній базі з регулюванням висоти, бузковий шкірозамінник
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Крісло Арно Офіс на поворотному механізмі з регулюванням висоти за допомогою газліфта. Стілець Arno Office зроблений у дизайні унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, інтегрується як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
- Модель: Arno Office
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Цвет обивки: пурпурний 1010
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 43 см
- Глибина: 36 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння в діапазоні: 41,5 - 56,5 см
- Висота спинки в діапазоні: 69,5 - 84,5 см
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 прогумованих коліс)
- Код: 11454
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати Стілець Arno BK — Office фіолетова екошкіра на колесах, на чорній базі з регулюванням висоти з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевантажників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бузковий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Стан | Новий |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 36 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | чорний метал |
- Ціна: 2 744 ₴








