
Стілець Andy CH Office червоний 1007 шкірозамінників із підлокітниками на хромованій хрестовині з коліщатками
5 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-11320
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло майстра Andy CH Office червона екошкіра з регулюванням висоти на хромованій базі на коліщатках
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець на колесах Andy CH Office на хромованій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Кріслондинди з м'яким сидінням із підлокітниками, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Тоні, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Andy CH - Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: червоний 1007
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Ширина габаритна: 65
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 45 см
- Висота спинки: 35,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 43 - 56 см
- Діаметр хрестовини: 65 см
- Код: 11320
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Andy CH Office шкірозамінник червоного кольору на хромованій хрестовині з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Глибина крісла | 45 см |
| Ширина крісла | 50 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 35.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 5 115 ₴










