
Стілець Arno GD — Office пурпуровий 1010 (фіолетовий) шкірзам на золотій хрестовині з колесами, регулювання висоти
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-12573
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Arno GD — Office пурпуровий 1010 (фіолетовий) шкірозамінників на колесах із регулюванням висоти на золотій хромованій базі
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Модне сучасне крісло Arno GD - Office на колесах створене для використання як офісний стілець, як стілець для майстрів у салонах краси, як зручне комп'ютерне крісло та ін. Сидіння крісла обшиті шкірозамінником і прикрашене втяжками у формі квадратів. Спинка невисока, але водночас спину підтримує якісно.
База, на якій тримається крісло Arno GD - Office дає змогу сидінням крісла обертатися навколо своєї осі, регулюється також і за висотою за допомогою важіль, встановленою під сидінням, так щоб людина, яка сидить, легко могла регулювати висоту. П'ятипроменева база з колесами забезпечує м'яке та легке переміщення крісла приміщенням.
- Модель: ARNO GD-OFFICE
- Материал обивки: шкірозамінник (екошкіра, штучна шкіра)
- Цвет обивки: пурпурний 1010 (фіолетовий)
- Матеріал ніжки: хромований метал
- Колір основи: золото
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Кількість коліс: 5 шт
Розміри
- Висота сидіння мінімальна: 465 мм
- Висота сидіння максимальна: 610 мм
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 770 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 900 мм
- Код: 12573
- Кількість у пакунку: 4 шт
Крісло Arno GD — Office пурпуровий 1010 (фіолетовий) шкірозамінників на колесах із регулюванням висоти на золотій хромованій базі у стилі лофт, модерн, для дому, HoReCa, офісу можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Фіолетовий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір бази | Золотий |
| Колір склянки | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 36 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 30 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
- Ціна: 3 650 ₴








