
Стілець Paris GD-Office теракот В-1018 велюр на золотій хрестовині з колесами
3 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Paris-GD-Office-14309
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Paris GD-Office теракот В-1018 велюр на золотій хрестовині з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Стілець майстра Paris GD-Office на п'ятипроменевої хрестовини з коліщатками, поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння за допомогою газового ліфта. Сидіння крісла Париж з гарною бічною підтримкою спини. Воно м'яке та дуже зручне, прошите дрібними ромбами, у стилі Diamond. Дизайн стільця ідеально впишеться в інтер'єр салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Париж підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець ідеально підходить для робочого місця як удома, так і в офісі, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: PARIS Б-Т ТЕРРАКОТОВИЙ В-1018 GD - OFFICE
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт)
- Колір оббивки: теракот В-1018
- Матеріал ніжки: метал
- Колір хрестовини: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Ширина: 49,5 см
- Глибина: 40 см
- Висота спинки: 30 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 74.5 - 88 см
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Paris офіс у теракотовому велюрі, на золотий крестовине з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Теракота |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 44.5 см |
| Глибина крісла | 34 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 27.5 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 706 ₴









