
Стілець Foro SV GD-Modern Office шкірзам чорний золота хрестовина з колесами, регулювання висоти
від 4 906 ₴
- В наявності
- Код: ON-14371
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий стілець Foro+SV GD-Modern Office экокожа чорного кольору з каретною стяжкою зі стразами, хрестовина модерн золота з коліщатками з можливістю регулювання висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул
Крісло майстра Foro+SV має поворотний механізм и регулювання висоти сидіння за допомогою газового ліфта. Стілець Foro базується на хромованій п'ятій хрестовині модерн із прогумованими колесами (роликами). Стілець Форо вирізняється унікальною формою сидіння і стильним декором. Зручна м'яка спинка має чудову бічну підтримку спини. Внутрішня частина спинки прикрашена каретною стяжкою зі стразами у формі ромбів, яка надає стільцю унікальності та візуальної дороговиворіт. Висота сидіння регулюється за допомогою важіль, який розташований під сидінням. Унікальний дизайн легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. Стілець ідеально підходить для робочого місця як удома, так і в офісі, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру). За стилем крісло з легкістю інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
- Модель: Foro+SV GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкірозамінник)
- Колір оббивки: чорний В-1011
- Особливості: каретна стяжка зі стразами
- Матеріал ніжки: метал
- Хрестовина: модерн п'ятипроменева з прогумованими колесами
- Колір ніжки: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Ширина сидіння за зовнішніми точками: 46 см
- Глибина сидіння за зовнішніми точками: 35,5 см
- Висота спинки: 26,5 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 44 - 58 см
- Висота спинки, в діапазоні: 69 - 84 см
- Код: 14371
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах, стілець майстра Форо+SV GD-Modern Office чорний із каретною стяжкою зі стразами на золотий базі на роликах, для салону краси, вдома, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 35.5 см |
| Висота з урахуванням спинки | 69 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 35.5 см |
| Висота спинки | 26.5 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: від 4 906 ₴









