
Крісло Mario BK-Office велюр сірий B-1004 на чорній хрестовині з коліщатками
4 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-14627
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра з підлокітниками Mario BK-Office сірий оксамит з регулюванням висоти, чорна хрестовина з колесами
Важливо!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 25 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Дуже зручний стілець із підлокітниками Mario BK-Office на чорній п'ятій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Mario має імітацію каретного стягування на спинці і сидіння крісла. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Маріо підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Mario CH - OFFICE
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Колір оббивки: сірий В-1004
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи (хрестовини): чорний
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з прогумованими колесами
- Ширина: 57,5 см
- Глибина: 46 см
- Висота спинки: 42 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45,5 — 60,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 85 - 100,1 см
- Код: 14627
- Кількість у пакунку: 4 шт


Придбати на найвигідніших умовах, робочий стілець із підлокітниками Маріо BK-Office велюр сірого кольору на черной базе на коліщатках, для салону краси, дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57.5 см |
| Глибина крісла | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 57.5 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 42 см |
- Ціна: 4 538 ₴








