
Крісло майстра 98 (Andy) шкірозамінник червоний 1007 GD-Modern Office, на золотій хрестовині з коліщатками
5 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-17172
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло майстра Andy GD-Modern Office шкірозамінник червоний 1007, з регулюванням висоти на золотій базі на коліщатках
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше), вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 40 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець на колесах Andy GD-Modern Office на золотій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Кріслондинди з м'яким сидінням із підлокітниками, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем кріслонди, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Andy GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра)
- Колір оббивки: червоний 1007
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами з прямими променями
Розміри:
- Ширина габаритна: 65
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 45 см
- Висота спинки: 35,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 43 - 56 см
- Діаметр хрестовини: 65 см
- Код: 17172
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Andy GD-Modern Office шкірозамінник червоного кольору на золотій хрестовині з коліщатками для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 615 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 475 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 355 мм |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Ширина стільця | 410 |
| Глибина стільця | 415 |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База-основа | метал |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 5 580 ₴







