
Стілець Torino оксамит Запорошена троянда B-1030 CH-Office регулювання висоти з пластиковими колесами
від 2 367 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-17363-D-530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Torino CH Office рожевий оксамит Запорошена троянда B-1030 з регулюванням висоти на хромованій базі з колесами
Стілець на колесах Torino CH Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
Внимание! Колеса на хрестовині без протекторів (білих накладок).

- Модель: TORINO CH - OFFICE
- Материал обивки: велюр
- Цвет обивки: Пильна троянда B-1030
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами діаметр 53 см!!
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
Зацікавилися покупкою Стільця на непрогумованих колесах Torino оксамит Запорошена троянда B-1030 CH-Office з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Основні | |
| Колір оббивки | Пильна троянда B-1030 |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | метал |
| Стан | Нове |
| Ширина крісла | 47 |
| Глибина крісла | 37 |
| Основний оббивний матеріал | оксамит |
| Вага крісла | 8 |
| Комплектація підлокітниками | False |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | True |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
- Ціна: від 2 367 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул







