
Робочий стілець на золотих колесах Torino оксамит запорошена троянда B-1030 GD-Office
3 753 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-16890
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Torino GD-Office рожевий оксамит Запорошена троянда B-1030 з регулюванням висоти на золотій базі з колесами
Стілець на колесах Torino GD-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: TORINO Б-Т ПИЛЬ.РОЗА В-1030 GD — OFFICE
- Материал обивки: велюр
- Цвет обивки: Пильна троянда B-1030
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами пряма
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Код: 16890
- Кількість у пакунку: 4 шт
Зацікавилися покупкою Робочого стільця на золотих колесах Torino оксамит запорошена троянда B-1030 GD-Office з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Рожевий |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 370 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 460 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Пильна троянда B-1030 |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
- Ціна: 3 753 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець





