
Офісне крісло Даллас чорне з регулюванням нахилу сидіння і висоти, хрестовина на поліпропіленовій основі
3 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-Dallasbl
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло офісне з підлокітниками та регулюванням нахилу Даллас чорне на колесах, з регулюванням висоти
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Доставка до відділення Укр пошти нашим коштом!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
Крісло Даллас на чорній поліпропіленовій основі з додаванням скловолокна, що робить особливо міцною основу крісла. Прогумовані колеса дають змогу тихо переміщати крісло приміщенням. Крісло Даллас із легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній, офісний інтер'єри.
Сучасне офісне крісло зі зручною високою спинкою з чорної сітки mesh. Сидіння м'яке, оббивка на сидінні зроблена з чорної акрилової тканини. Крісло забезпечене зручними пластиковими підлокітниками чорного кольору. Висота сидіння регулюється за допомогою хромованого газліфта. Ще одна зручна опція в цьому кріслі — можливість регулювати нахил сидіння разом зі спинкою за допомогою синхромеханізму.
Розміри крісла:
- Ширина: 55 см
- Глибина: 58 см
- Діапазон регулювання висоти сидіння: 88 - 98 см
- Кількість у фабричному пакованні: 1 штука
Зацікавилися покупкою чорного комп'ютерного крісла Даллас на колесах із доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 88 см |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір сидіння і спинки | Чорний |
- Ціна: 3 788 ₴






