
Двостулкова шафа 3-дверна для одягу Гелар 3 Doros колір Біла 116, 2х49,5х203,4 см, 3 висувні ящики
8 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80397641
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Гардеробна тридверна платтяна шафа Гелар 3 білого кольору з 3 висувними шухлядами, у сучасному стилі модерн
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Важливо!
Доставка меблів:
- Відсилання Нової пошти: Вівторок і п'ятниця (деталі уточнюйте в момент прийняття замовлення).
- Доставка нашим транспортом за місто або на лівий берег Києва.
- Вартість доставки (Кієв): 500 грн.
- Вартість доставки (Кіївська обл.): 500 грн. +20 грн./км. (Розрахунок км доставок за Київç
- Вартість заносу (за все замовлення):
- Вивантаження безплатно
- Занос на перший поверх 100 грн, далі 50 грн./поверховий.
- Занос через ліфт 150 грн.
Збирання меблів
- Терміни збирання: упродовж 3 робочих днів після здійснення доставки
- Вартість збирання (за 1 од.):
- Пахучі шафи (Гелар та ін.) від 900 грн.
- Комплект Гелар: від 1500 грн
- Шафи купе Сіті24 і Сіті Лайт: від 12% вартості виробу
- Шкафы купе G-Caiser и L-Caiser: от 1300 грн.
- Шафи Норман: від 1500 грн.
- Інші меблі: 12% від роздрібної ціни виробу/ мінімум 300 грн.
- Ціни на збирання актуальні для Києва. Якщо адреса розміщена за міською рисою, ціна простежується окремо (у ціну будуть додані витрати на транспорт для складальника)
Гардеробна шафа на 3 дверцята — це універсальний предмет меблів, який ідеально підходить для будь-якого приміщення: спальні, передпокою, вітальні та інших кімнат. Ця шафа забезпечує простір для зберігання різних предметів одягу, взуття та аксесуарів.
Шафа має три двостулкові двері, що полегшує доступ до речей, що зберігаються.
Шафа виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує її міцність і довговічність. Внутрішній простір шафи оптимізований для зберігання одягу та взуття різних типів і розмірів. Полиці та вішалки регулюються за висотою, що дає змогу адаптувати внутрішній простір під свої потреби.
Гардеробна відкривна шафа — це чудове рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі для зберігання одягу та створення затишної атмосфери у своєму домі.
Шафа Гелар спроєктована так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність.
- Шафа для одягу Гелар 3 Doros Білий
- дверцята 3 ДСП
- Розмір: 116,2х49,5х203,4 см
- Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
- Крайка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
- Країна походження фурнітури — Україна.
- Ручки — пластик.
- Напрямні ящики — роликові.
- Є можливість встановити телескопічні напрямні (за додаткову плату)
- Загальна вага виробу в пачках, кг 94
Кількість паковань, шт. 3
Вага паковання No1, кг 26, розмір, см 201х40х7
Вага паковання No2, кг 40, розмір, см 198х51х8
Вага паковання No3, кг 28, розмір, см 117х51х10 - Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.


Для замовлення двостулкової тридверної шафи Гелар 3 білого кольору на 3 шухляди, з доставкою по всій Україні, просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2034 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Ширина шафи | 1162 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділ | Двостулкові шафи |
- Ціна: 8 425 ₴
- Спосіб упаковки: Загальна вага виробу в пачках, кг 94 Кількість паковань, шт. 3 Вага паковання No1, кг 26, розмір, см 201х40х7 Вага паковання No2, кг 40, розмір, см 198х51х8 Вага паковання No3, кг 28, розмір, см 117х51х10











