
Стілець Real BK-Office на чорній хрестовині Ø 530 мм із пластиковими колесами, з регулюванням висоти сидіння
від 1 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Real BK-Office Ø 530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець із низькою спинкою Real BK-Office на чорній хрестовині з колесами D-260 мм
Стілець Real BK-Office — це сучасне та зручне рішення для офісу або домашнього кабінету. Завдяки продуманій конструкції він поєднує в собі практичність, комфорт і стильний зовнішній вигляд.
✔ Надійна основа — міцна чорна хрестовина Ø 530 мм забезпечує стійкість і довговічність.
✔ Маневровість — пластикові коліщатка дають змогу легко переміщатися кімнатою, не дряпаючи поверхню підлоги.
✔ Регулювання висоти — зручний механізм дає змогу налаштувати сидіння під індивідуальні потреби.
✔ Універсальний дизайн — лаконічний вигляд ідеально вписується в сучасний офісний або домашній інтер'єр.
Стілець на колесах Real BK-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стільчик із низькою спинкою Реал має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю, як робочий стілець. За стилем стілець Real підійде як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн, гламур і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру), лабораторний стілець або ж робочий стілець для дому.
Real BK-Office — практичний вибір для комфортної роботи та навчання щодня.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: REAL BK-OFFICE
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Тип коліс: пластикові
Розміри:
- Ширина: 41 см
- Глибина 34,5 см
- Висота спинки: 29,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 68 - 82 см
- Кількість у пакунку: 4 шт
Придбати на найвигідніших умовах стілець Real BK-Office 260 мм на чорній База на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 41 см |
| Глибина крісла | 34.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 34.5 см |
| Висота спинки | 29.5 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: від 1 651 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець











