
Стілець Torino GD-Office велюр зелений В-1036, із золотою хрестовиною на колесах (роликах)
3 753 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18590
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий мобільний стілець Torino GD-Office оксамит зеленого кольору, з регулюванням висоти на золотій ніжці з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стілець
Стілець на колесах Torino GD-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO GD-Office
- Материал обивки: велюр
- Колір оббивки: зелений В-1036 (Смарагдовий зелений)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева, колеса з гумовим протектором
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 53 см
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Torino GD-Office велюр зеленого кольору, золота хрестовина на роликах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Оббивка сидіння | Велюр зелений В-1036 |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 570 мм |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 753 ₴







