
Високий стілець на колесах Torino Bar-CH-Office велюр моко B-1033, хромована опора-хрестовина
4 366 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18653
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Барний стілець на хромованій базі з колесами Torino Bar СН-Office оксамит кавового кольору, з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Високий поворотний стілець на колесах Torino Bar СН-Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO Bar СН-Office
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Цвет обивки: моко В-1033 (карамель, кавовий беж, кава з молоком, кавова, лате, капучино, бежевий)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований (хром, сріблястий)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока
- Тип коліс: прогумовані (пластикові з гумовим протектором
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
Придбати стілець Torino Bar СН-Office велюр кольору моко, на хромованій високій ніжці з хрестовиною на колесах із доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 875 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 655 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Нога | |
| Колір ноги (бази) | Хромований |
| Оббивка сидіння | Велюр моко В-1033 |
| Тип опори | Висока барна на хрестовині з коліщатками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 4 366 ₴






