
Барний стілець на золотій базі з колесами Torino Bar GD-Office велюр моко B-1033, з регулюванням висоти
5 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18648
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Барний стілець на золотій базі з колесами Torino Bar GD-Office оксамит кавового кольору, з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Високий стілець на колесах Torino Bar GD — Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці, наприклад, за високими стійками, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця. Ці стільці популярні серед майстрів у салонах краси, завдяки високій нозі з підніжкою й колесам для полегшення пересування стільця приміщенням.
За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO Bar GD-Office
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Цвет обивки: моко В-1033 (карамель, кавовий беж, кава з молоком, кавова, лате, капучино, бежевий)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
Придбати на вигідних умовах стілець Torino Bar GD-Office велюр кольору моко, на золотій високій ніжці на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 655 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 875 мм |
| Нога | |
| Форма основи ноги | З колесами |
| Колір ноги (бази) | Золотий |
| Колір оббивки | Оксамит моко B-1033 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 5 045 ₴








