
Барний стілець на золотій базі з колесами Torino Bar GD-Office велюр сірий B-1034, з регулюванням висоти
5 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-18649
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Барний стілець на золотій базі з колесами Torino Bar GD-Office оксамит сірого кольору, з регулюванням висоти сидіння
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стул
Високий стілець на колесах Torino Bar GD — Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці, наприклад, за високими стійками, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця. Ці стільці популярні серед майстрів у салонах краси, завдяки високій нозі з підніжкою й колесам для полегшення пересування стільця приміщенням.
За стилем крісло Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: TORINO Bar GD-Office
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Колір оббивки: сірий В-1034
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
Придбати на найвигідніших умовах стілець Torino Bar GD-Office велюр сірого кольору, на золотій високій ніжці на колесах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 655 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 875 мм |
| Нога | |
| Форма основи ноги | З колесами |
| Колір ноги (бази) | Золотий |
| Колір оббивки | Оксамит сірий B-1034 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 5 045 ₴










