
Стілець Torino BK Office на чорній хрестовині з коліщатками D-530 мм Шкірзам пурпурний 1010
від 2 367 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-18305-D-530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Torino BK Office, з регулюванням висоти на чорній хрестовині з пластиковими колесами, оббивка екошкіра
Дуже зручний стілець на колесах Torino BK Office із сидінням зі шкірозамінника, на чорній п'ятипроменевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням, прошите ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який чудово впишеться в інтер'єр Вашого салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: TORINO BK-OFFICE
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкірзам), велюр (тканина оксамит)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Тип коліс: пластикові (без гумового протектора)
Розміри
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота спинки: 32 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44,5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 530 мм
Вирішили купити Стілець Torino BK офіс із м'якою оббивкою, на чорній базі з пластиковими коліщатками з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 37 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Глибина стільця | 470 |
| Висота спинки | 320 мм |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Основний оббивний матеріал | кожзам |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Колір | Шкірзам пурпурний 1010 |
- Ціна: від 2 367 ₴





