
Барний стілець на білій нозі з регулюванням висоти Arno Bar WT-Base D-385 mm Шкірзам темно-коричневий 1015
2 093 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-18950-D-385
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець барний Arno Bar WT-Base D-385 mm на білій нозі, з регулюванням висоти та з підніжкою
Модне сучасне барне крісло Arno Bar WT-Base D-385 mm створене для використання як офісний стілець, як високий стілець для майстрів у салонах краси, як зручний стілець для кухонного острова та ін. Сидіння стільця Арно обшиті шкірозамінником або оксамитом і прикрашене втяжками у формі квадратів. Спинка невисока, всього 30 см, але водночас спину підтримує якісно.
База, на якій тримається крісло Arno Bar WT-Base дає змогу сидінню крісла обертатися навколо своєї осі. Також є можливість регулювати та висоту сидіння за допомогою важіль, встановленого під сидінням, так щоб людина, яка сидить, легко могла дотягнутися до нього. Круглий металевий млинець діаметром 38,50 см надійно тримає конструкцію цього барного стільця.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: ARNO Bar WT-Base
- Материал обивки: шкірозамінник (екошкіра, штучна шкіра) або оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки (основи): метал
- Колір ніжки (основи): білий теплий
- Форма основи: кругла
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Колір газового ліфта: білий холодний
Розміри:
- Ширина сидіння: 430 мм
- Глибина сидіння: 360 мм
- Висота спинки: 300 мм
- Висота сидіння мінімальна: 630 мм
- Висота сидіння максимальна: 840 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою мінімальна: 930 мм
- Габаритна висота крісла зі спинкою максимальна: 1140 мм
- Діаметр диска (основа): 385 мм
- Кількість у пакунку: 4 шт
Барний стілець Arno Bar WT-Base D-385 mm з регулюванням висоти на білій базі можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Жовтий, Рожевий, Фіолетовий, Білий, Блакитний, Бежевий, Коричневий, Сірий, Чорний, Червоний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Тип опор | Коло, 1 опора, Регульовані опори |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | метал покритий фарбою, Метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота спинки | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 840 мм |
| База крісла | кругла дискова |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Вага крісла | 6 |
| Колір бази | Білий теплий |
| Колір гідроліфту | Білий холодний |
| Діаметр опори | 385 см |
| Колір | Шкірзам темно-коричневий 1015 |
- Ціна: 2 093 ₴









