
Крісло з підлокітниками на золотій хрестовині з коліщатками Gor GD-Office шкірозамінник білий
від 4 976 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-13092
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло Gor GD-Office з підлокітниками, на золотій хрестовині з колесами, вибір кольору оббивки
Дуже зручний стілець із підлокітниками Gor GD-Office на золотій п'ятій променевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Gor має декорування спинки та сидіння каретною стяжкою капітоне. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Гор підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул
- Модель: GOR GD-OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір ніжки: золотий (золото)
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'яти променева с колесам
- Колеса: пластикові
Розміри:
- Ширина: 49 (55,5) см
- Глибина: 38 (41) см
- Висота спинки: 33 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 93,5 см
Придбати на найвигідніших умовах крісло Gor GD-Office з підлокітниками на золотій хрестовині з коліщатками з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55.5 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота з урахуванням спинки | 33 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шкірозамінник білий |
- Ціна: від 4 976 ₴











