
Стілець Melvin (Fred) BK-Office чорна хрестовина Ø 530 мм із коліщатками, м'яке сидіння велюр сірий PH-601
від 2 744 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-21275
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Fred BK-Office 530 м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, на чорній базі з роликами
Стілець на колесах Melvin (Fred) BK-Office 530 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred має м'яке сидіння з простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Melvin (Fred) BK-Office 530
- Материал обивки: велюр (бархат) й екошкіра (шкірзам, штучна шкіра), текстиль роріжка
- Колір оббивки: білий, чорний, сірий, зелений, бежевий, оливковий, коричневий, моко, світло-сірий, темно-сірий, фіолетовий (пурпурний), фрезовий (рожевий)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з пластиковими колесами (без гумового протектора)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 53 см
Заінтерелися покупкою м'якого стільця Fred на чорній хрестовині з коліщатками D-530 мм, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 43 мм |
| Глибина сидіння | 39.5 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 |
| Глибина крісла | 39.5 |
| Вага крісла | 6 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Варіанти кольору сидіння | Білий шкірозамінник, Чорний шкірозамінник, Сірий шкірозамінник, Чорний велюр, Сірий велюр, Зелений велюр, Фрезовий велюр, Бежевий велюр, Велюр моко, Кожзам мокко, Пурпуровий велюр, Оливковий велюр, Велюр шоколад, Бежевий текстиль, Оливковий текстиль, Світло-сірий текстиль, Темно-сірий текстиль |
| Колір | велюр сірий PH-601 |
- Ціна: від 2 744 ₴





