
Стілець з м'яким сидінням на чорній хрестовині Ø 570 мм з колесами Melvin (Fred) BK-Office велюр сірий PH-601
від 2 925 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-21287
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець на чорній хрестовині з прогумованими колесами 570 мм Fred BK-Office з м'якою оббивкою сидіння
Стілець на прогумованих колесах Melvin (Fred) BK-Office 570 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred має м'яке сидіння з простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Melvin (Fred) BK-Office 570
- Материал обивки: велюр (бархат) та екошкіра (шкірзам, штучна шкіра)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ять променева з прогумованими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 57 см
Вирішили придбати м'який стілець Fred на чорній хрестовині з коліщатками D-570 мм, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 39.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 39.5 см |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | велюр сірий PH-601 |
- Ціна: від 2 925 ₴







