
Стілець зі спинкою на хромованій хрестовині з колесами, з регулюванням висоти Fred Modern Office велюр оливковий PHL-401
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-21335
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець на хромованій хрестовині з прогумованими колесами Fred Modern Office з м'якою оббивкою сидіння
Стілець на прогумованих колесах Melvin (Fred) Modern Office хромована хрестовина модерн із поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred з м'яким сидінням із простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Fred Modern Office
- Материал обивки: велюр (бархат) та екошкіра (шкірзам, штучна шкіра)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ять променева з прогумованими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 57 см
Вирішили придбати м'який стілець Fred на хромованій хрестовині з коліщатками D-570 мм, з доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 39.5 |
| Тип опор | Коліщата, 1 опора, Регульовані опори |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра, тканина, велюр, Оксамит, Велюр, Оксамит |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Коричневий, Рожевий, Зелений, Синій, Бежевий, Капучіно, Сірий, Фіолетовий, Бузковий, Коньячний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Колір | велюр оливковий PHL-401 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







