
Стілець Phil BK-Office чорна хрестовина Ø 530 мм із коліщатками, м'яке сидіння
від 2 804 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Phil BK-Office Ø530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець майстра Phil BK-Office м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, на чорній хрестовині з роликами
Важливо!
Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
Стілець на колесах Phil BK-Office 530 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Phil має м'які спинку та сидіння з простроченням квадратами, цей дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Філ, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець підходить для комплектації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, у салон краси, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Phil BK-Office 530
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит) та екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: чорний, сірий, зелений
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ять променева з пластиковими колесами (без гумового протектора)
Розміри:
- Ширина стільця: 46 см
- Глибина стільця: 40 см
- Висота спинки стільця: 41 см
- Ширина спинки: 43 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 53 см

Заінтерелися покупкою м'якого стільця Phil на чорній хрестовині з коліщатками D-530 мм, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 46 мм |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність спинки | 1 |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | 0 |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 |
| Глибина крісла | 40 |
| Вага крісла | 6 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 41 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Варіанти кольору сидіння | Чорний шкірозамінник, Сірий велюр, Зелений велюр |
| Хрестовина | метал, Колір чорний |
- Ціна: від 2 804 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











