
Стілець Phil GD-Modern Office на золотій хрестовині з коліщатками, м'яке сидіння
від 3 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Phil GD-Modern Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий стілець Phil GD-Modern Office м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, золота ніжка-хрестовина з колесами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 100 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 50 грн за стул
Стілець на колесах Phil GD-Modern Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Phil має м'які спинку та сидіння з простроченням квадратами, цей дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Філ, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець підходить для комплектації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, у салон краси, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Phil GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит) й екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: чорний, сірий, зелений
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото, золотистий)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева, пластикові колеса, дизайн модерн
Розміри:
- Ширина стільця: 46 см
- Глибина стільця: 40 см
- Висота спинки стільця: 41 см
- Ширина спинки: 43 см
- Діапазон висоти стільця: 43-57 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 57 см

Заінтерелися покупкою м'якого стільця Phil GD-Modern Office на золотій хрестовині з коліщатками, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 41 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Варіанти кольору сидіння | Чорний шкірозамінник, Сірий велюр, Зелений велюр |
| Основні атрибути | |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, тканина, екошкіра, Еко-шкіра, велюр, кожзам, Кожзам, Оксамит, Велюр (оксамит) |
- Ціна: від 3 818 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 100 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 50 грн за стілець












