
Стілець Phil Modern Office хромована хрестовина з коліщатками, м'яке сидіння велюр зелений PH-602
від 2 985 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-20648
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Робочий стілець Phil Modern Office м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, на хромованій хрестовині з роликами
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Стілець на колесах Phil Modern Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Phil має м'які спинку та сидіння з простроченням квадратами, цей дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Філ, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець підходить для комплектації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, у салон краси, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Phil Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит) та екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: чорний, сірий, зелений
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з пластиковими колесами (з гумовим протектором), дизайн "Модерн"
Розміри:
- Ширина стільця: 46 см
- Глибина стільця: 40 см
- Висота спинки стільця: 41 см
- Ширина спинки: 43 см
- Діапазон висоти стільця: 43-57 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 53 см

Заінтерелися покупкою м'якого стільця Phil на хромованій хрестовині модерн із коліщатками, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Каркас крісла | метал |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина сидіння | 46 |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 41 мм |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Ширина крісла | 46 |
| Глибина крісла | 40 |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Вага крісла | 6 |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ширина спинки | 43 см |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Наявність спинки | Так |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Варіанти кольору сидіння | Чорний шкірозамінник, Сірий велюр, Зелений велюр |
| Колір | велюр зелений PH-602 |
| Основні атрибути | |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
- Ціна: від 2 985 ₴












