
Робочий офісний стілець Марсель хромована хрестовина з колесами, м'яке сидіння велюр чорний
від 2 167 ₴
- Немає в наявності
- Код: А0057203
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Мобільний комп'ютерний стілець Марсель на роликах, сидіння екошкіри та велюр (на вибір), регулюється за висотою
Колекція "Office"
Підкотний стілець на коліщатках Марсель із сидінням з екошкіри та велюру, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній, офісний інтер'єри, а також інтер'єр салону краси, як робоче місце майстра. Хромована хрестовина з колесами робить цей стілець мобільним, що дуже зручно в процесі роботи, для переміщення в робочому просторі.
- Модель стільця: Марсель Office
- Матеріал оббивки сидіння: шкірозамінник (екошкіра, штучна шкіра), велюр (тканина оксамит)
- Матеріал основи сидіння: гнутоклеєна фанера
- Колір сидіння: білий, чорний і сірий
- Розмір (Ш х Г): 46 х 50 см
- Висота спинки: 42 см
- Висота сидіння в діапазоні: 42-52 см
- Висота спинки в діапазоні: 84 - 94 см
- Матеріал хрестовини: хромований метал (хромована сталь)
- Колір хрестовини: хром (хромований)
- Хрестовина п'ятипроменева на пластикових колесах
- Вага стільця: 6 кг
- Сфера застосування стільця: офісний стілець, стілець майстра в салон краси, робочий стілець, стілець для адміністратора, стілець касира, лабораторний стілець, стілець для навчання, стілець для комп'ютера
Придбати на найвигідніших умовах, робочий мобільний стілець Марсель, з м'яким сидінням, хромована хрестовина коліщатками, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип стільця | |
| Стілець на коліщатках з регулюванням висоти сидіння | Стілець майстра, операторський стілець, стілець комп'ютерний, стілець касира, стілець офісний, стілець на коліщатках, Стілець на коліщатках, мобільний стілець, стілець на роликах, підкатний стілець, стілець із колесами |
| Колір | |
| Колір сидіння | велюр чорний |
| Цвета обивки | Білий, Чорний, Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | штучна шкіра, фанера, гнута фанера, екошкіра, Кожзам, тканина, велюр, оксамит |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 460 |
| Глибина стільця | 500 |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра, Еко-шкіра, кожзам, Кожзам, велюр, Мікровелюр, Оксамит |
- Ціна: від 2 167 ₴










