
Стілець кухонний N-45 велюр капучино, металеві ніжки термопринт під дерево дуб
3 105 ₴
2 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: N-45-cappuccino-velvet/oa
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Обідній стілець N-45 на металевих ногах кольору дуб натуральний, оббивка сидіння велюр капучино
Стілець із м'яким сидінням N-45 має металевий каркас із покриттям під дерево дуб і м'яку оббивку з велюру (тканина оксамит). Сидіння і спинка просторочені квадратами. Стілець N-45 чудово впишеться в інтер'єр Вашої оселі, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ і закладів громадського простору. Стілець дуже практичний, надійний і зручний.
Термодрук — це технологія фотополімерного нанесення спеціальної фарби на металеві деталі ніжок, яка під час нагрівання розтікається, а спеціальний пристрій робить відбиток на фарбі, імітуючи текстуру деревини, а додавання пігменту проявляє ее структуру.
- Модель стільця: N-45
- Матеріал ніг: метал (сталь)
- Колір ніг: термопринт під дерево дуб натуральний
- Материал обивки: велюр (Меблева тканина оксамит)
- Кольори оббивки: капучино
- Декор сидіння: прострочення квадратами
Розміри:
- Ширина стільця: 60 см
- Глибина стільця: 60 см
- Висота спинки стільця: 83 см
- Висота сидіння: 47 см
- Вага: 6,95 кг
- Об'єм упаковки: 0,08 м3
- Код: N-45-cappuccino-velvet/oak
Заінтерелися покупкою м'якого обіднього стільця N-45 велюр капучино, з металевими ніжками термопринт дуб натуральний, доставка по всій Україні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, метал, фанера |
| Спинка | гнута фанера, тканина, велюрова тканина, оксамитова тканина, фанера |
| Сидіння | фанера, гнута фанера, Оксамит, велюр, тканина |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніжок стільця | Термопринт дуб натуральний |
- Ціна: 2 655 ₴










