
Високий стілець на колесах Torino Bar-CH-Office текстиль сірий BRO-18, хромована опора-хрестовина з підніжкою
від 4 366 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-21539
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Барний стілець на хромованій нозі-опорі з колесами Torino Bar СН-Office сидіння текстиль сірого кольору, з регулюванням висоти сидіння
Високий поворотний стілець на колесах Torino Bar СН-Office з регулюванням висоти сидіння. Стілець Torino з м'яким сидінням простроченим ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Торіно, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: TORINO Bar СН-Office
- Матеріал оббивки: тканина ріжка (тканина шеніл)
- Цвет обивки: текстиль сірий BRO-18
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований (хром, сріблястий)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами висока
- Тип коліс: прогумовані (пластикові з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 65,50 - 87,50 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 98,59 - 102,50 см
Придбати стілець Torino Bar СН-Office тканину роріжка сірого кольору, на хромованій високій ніжці з хрестовиною на колесах, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові, Поліуретанові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 65.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 87.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Текстиль |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Особливості | Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип опори | Висока барна на хрестовині з коліщатками |
| Оббивка сидіння | Текстиль роріжка BRO-18 (колір сірий) |
| Колір ноги (бази) | Хромований |
- Ціна: від 4 366 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул





