
Стілець майстра Torino GD-Modern Office текстиль сірий BRO-18, на золотій ніжці-хрестовіні з коліщатками
від 3 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-21527
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Робочий стілець у салон краси Torino GD-Modern Office із сірим сидінням на золотій опорі-хрестині на колесах
Стілець на золотій ніжці-хрестині з колесами Torino GD-Modern Office має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Робочий стілець Torino з м'яким сидінням простроченим ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем мобільний стілець Торіно, з легкістю впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру)
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Torino GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: тканина ріжок (тканина шеніл)
- Цвет обивки: сірий BRO-18
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева, пластикові колеса
Розміри:
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 53 см
Придбати на вигідних умовах стілець у салон краси Torino GD-Modern Office оббивка тканина сірого кольору, золота хрестовина на роликах, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 мм |
| Ширина сидіння | 47 мм |
| Глибина сидіння | 37 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | текстиль |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 |
| Глибина крісла | 37 |
| Вага крісла | 6 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 32 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Оббивка сидіння | текстиль сірий BRO-18 |
| Нога-опора | Модерн золота барвника з колесами |
- Ціна: від 3 966 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул










