
2 в 1 комплект круглих журнальних столиків СТ-50 Юта стільниця дуб/ножка колір білий
6 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-CT-50-utta-oak/white
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
CT-50 Utta комплект із двох кавових столиків стільниця дуб на білій ніжці
Комплект із двох журнальних столів СТ-50 Ютта являє собою пару круглих столів різних розмірів стільниць, з різною висотою, які можуть використовуватися разом або окремо для розміщення різних напоїв, журналів, декоративних елементів та інших предметів. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за добором предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект журнальних столиків CT-50 Utta, більшого D 70 см, заввишки 38 см і меншого D 50 см, заввишки 46 см, на металевій круглій нозі-опорі.
- Модель стола: CT-50 Utta
- Розмір більшого столика: D70х38 (Н) см
- Розмір меншого столика: D50х46(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір ніжки: білий
- Матеріал стільниці: ламінована МДФ
- Колір стільниці: дуб
- Вага: 12,7 кг
- Об'єм упаковки: 0,13 м3
- Кількість місць для транспортування: 2 уп
Комплект круглих кавових столиків СТ-50 Ютта МДФ Дуб на білих металевих ніжках, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб золотий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований, МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 380 мм |
| Вага столика | 12.7 кг |
| Діаметр більшого столика | 700 мм |
| Діаметр меншого столика | 500 мм |
| Висота більшого столика | 380 мм |
| Висота меншого столика | 460 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 6 705 ₴








