
Стілець Fox Modern Office хромована хрестовина модерн із колесами, м'яке сидіння велюр чорний UC-904
від 2 883 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-23709
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Велюровий стілець майстра Fox Modern Office м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, на хромованій хрестовині модерн із коліщатками
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Велюровий стілець на колесах Fox Modern Office має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Стілець Фокс має м'які спинку та сидіння з простроченням дрібними ромбами, цей дизайн, прекрасно впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Fox підійде як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець підходить для комплектації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, у салон краси, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Fox Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит)
- Колір оббивки: бежевий, сірий, чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з пластиковими колесами (з гумовим протектором), дизайн "Модерн"
Розміри:
- Ширина стільця: 46 см
- Глибина стільця: 40 см
- Висота спинки стільця: 41 см
- Ширина спинки: 43 см
- Діапазон висоти стільця: 43-57 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 53 см

Для купівлі м'якого велюрового стільця Fox Modern Office на хромованій хрестовині модерн із роликами, з доставкою в усій країні, просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Хрестовина з колесами, Регульовані опори |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромована сталь, гнута фанера, метал |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Сидіння | велюр, гнута фанера, Оксамит |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 |
| Глибина крісла | 40 |
| Вага крісла | 6 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 мм |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 41 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Варіанти кольору сидіння | Сірий велюр, Бежевий велюр, Чорний велюр |
| Колір | велюр чорний UC-904 |
- Ціна: від 2 883 ₴










