
Стілець у салон краси Levent (Chilli) GD-Office на золотій нозі-хрестовіні з коліщатками, м'яка оббивка велюр кава моко PH-610
від 3 292 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-22586
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Золотий стілець із коліщатками Levent (Chilli) GD-Office, поворотний із регулюванням висоти сидіння
Поворотний робочий стілець із м'яким сидінням Левент із регулюванням висоти сидіння, на золотій хрестовині, яка складається з 5 променів із пластиковими колесами. Регулювання висоти сидіння за допомогою важіль, який розташований внизу під сидінням і який легко дістати рукою. Сидіння зі спинкою м'які, обтягнуті меблевою тканиною оксамит (велюр) або шкірозамінна шкіра), спинка прикрашена прошивкою у формі ромбів. Стілець вирізняється характерними рисами сучасних стилів модерн і гламур. Стілець Levent (Chilli) прекрасно впишеться в інтер'єр Вашого будинку, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ та закладів громадського простору. Стілець практичний, надійний і зручний
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель стільця: Levent (Chilli) GD-Office
- Матеріал ноги-опори: метал (сталь)
- Форма основи: 5 променів з колесами
- Тип коліс: пластикові
- Колір ноги-хрестини: золотий (золото, золотистий)
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: чорний, сірий, бежевий, зелений, кава моко, шоколад (коричневий)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 43-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 88 - 103 см
- Розмір хрестовини (основи): 570 мм
Заінтерелися покупкою м'якого стільця Levent (Chilli) GD-Office, на золотій ніжці-хрестовині з колесами, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 395 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 395 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ноги (бази) | Золотий |
| Колір | велюр кава моко PH-610 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 |
| Глибина крісла | 39.5 |
| Вага крісла | 6 |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, Золота |
| Каркас крісла | сталь, метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | Велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
- Ціна: від 3 292 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стілець










