
Крісло з прогумованими колесами Cherry CH-Office D-570 мм, м'яка оббивка
від 5 189 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ON-Cherry CH-Office D-570
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Робоче крісло Cherry CH-Office D-570 мм на хромованій хрестовині з прогумованими колесами, з регулюванням висоти сидіння
Робоче крісло Cherry СН-Office — це стильне та комфортне рішення для салону краси, офісу або домашнього кабінету та ін. Завдяки продуманій конструкції воно забезпечує зручність під час роботи та гармонійно вписується в сучасний інтер'єр.
✔ Надійна основа — хромована хрестовина з напівкруглими променями гарантує стійкість і довговічність.
✔ Маневровість — пластикові прогумовані коліщатка легко ковзають будь-якою поверхнею, не залишаючи подряпин.
✔ Комфорт — м'яка оббивка забезпечує приємні відчуття навіть у разі тривалої роботи.
✔ Регулювання висоти — механізм дає змогу настроювати сидіння від 45,5 до 60,5 см, щоб підібрати оптимальне положення.
Cherry CH-Office D-570 мм — це поєднання функціональності, стилю й доступної ціни. Ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і практичність.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Cherry CH-Office D-570 мм
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Цвета обивки: велюр сірий PH-601, велюр зелений PH-602, велюр сірий OR-852, велюр зелений OR-853, велюр чорний OR-854, велюр бежевий OR-851, велюр PH-603, велюр OR-857, велюр синій OR-859
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хром
- Підлокітники, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина з напівкруглими променями з пластиковими прогумованими коліщатками
Розміри:
- Ширина сидіння: 42 см
- Глибина сидіння: 43 см
- Ширина спинки: 47 см
- Висота спинки: 43 см
- Висота підлокітника: 16,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45,5 — 60,5 см
- Розмір опори (основи): 57 см
Купити крісло Черрі CH-Office D-570 мм з оббивкою з велюру на хромованій опорі з коліщатками, з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: від 5 189 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











