
Високий стілець майстра Remi BAR BK-Office на чорній хрестовині з колесами, з регулюванням висоти, м'яке сидіння велюр кава UC-912
від 4 343 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-23437
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Remi BAR BK-Office мобільний високий стілець у салон краси, з чорною ніжкою-хрестиною на коліщатках, поворотний із регулюванням висоти сидіння
Високий стілець з коліщатками Remi (Alby) BAR BK-Office оббивка велюр і екошкіра (на вибір), на чорній опорі-хрестовіні з роликами. Високий мобільний стілець Remi BAR BK-Office має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. М'які спинка та сидіння стільця Ремі декоровані прострочення ромбами. Високі стільці на колесах призначені для використання на робочому місці майстра салону краси, за високими стійками віша, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні високої стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із робочого місця.
Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Remi BAR BK-Office
- Материал обивки: шкірозамінник (екошкіра, штучна шкіра) або велюр (тканина оксамит)
- Варіанти кольору оббивки сидіння: екошкіра колір Чорний, екошкіра колір Сірий 701, велюр Бежевий OR-851, велюр Моко PH-610, велюр Пурпуровий OR-857, велюр Фрезовий UC-906, велюр Шоколад UC-908, велюр Зелений OR-853, велюр Синій OR-859, велюр Сірий OR-852, велюр Чорний OR-854, велюр Фрезовий PC-603, велюзовий PH-612, велюр Кава UC-912, велюр Сірий UC901, вел Чорний UC904, вел Бежевий UC90, вел Ліловий UC-917, велюр Рожевий UC-915, велюр Малина UC-914
- Матеріал ніжки-опори: метал
- Колір ноги-основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з пластиковими прогумованими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Висота сидіння мінімальна: 660 мм
- Висота сидіння: 880 мм
- Ширина сидіння: 460 мм
- Глибина сидіння: 400 мм
- Висота спинки: 430 мм
- Ширина спинки: 435 мм
Високий мобільний стілець Remi (Alby) BAR BK-Office, з регулюванням висоти, на чорній нозі-опорі з коліщатками, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра, Текстиль |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 660 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 880 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 400 |
| Матеріал каркасу | сталь, Метал |
| Матеріал | Метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | екошкіра, гнута фанера, тканина, фанера, велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Тип | Барний стілець |
| Каркас крісла | метал |
| Ніжки | метал, Чорний |
| Тип опор | Регульовані опори, Коліщата, Колісні опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Каркас стільця | фанера, гнута фанера, метал |
| Висота сидіння стільця | 660 |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | Високий стілець |
| Кількість опор | 5 (шт.) |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний, Сірий, Бежевий, Какао, відтінок кави мокко, кава-мокко, Кавовий, Кава з молоком, Кава, Шоколад, Латте, Капучіно, Морська хвиля, Смарагдовий, Синій, Сапфір, Мокрий пісок, Кремовий, Макіато, Аквамарин, Коричневий, Темно-сірий, темно-бірюзовий, Бірюзовий, Фіолетовий, Ліловий, Бузковий, Абрикос, Рожевий, блідо-рожевий, Фрез, Фрезовий, Ніжно-рожевий, Малиновий, Фуксія, Рожева фуксія, Пурпур, Лазурний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Висота спинки | 43 мм |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для барной стійки |
| Ширина крісла | 46 |
| Глибина крісла | 40 |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Вага крісла | 7 |
| Поворотний механізм | Да |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Колір опори | Чорний |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина спинки | 43.5 см |
| Висота | 660 мм |
| Нога-опора | Чорна хрестовина з колесами |
| Тип крісла | Для офісу |
| Тип основи | Хрестовина з коліщатками |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 660 мм |
| Хрестовина | метал |
| Підніжка | Да |
| Колір | велюр кава UC-912 |
- Ціна: від 4 343 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели, с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул









