
Високий стілець Remi (Alby) Bar CH-Office на хромованій нозі-хрестовині з колесами, м'яке сидіння велюр чорний UC-904
від 4 046 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-23428
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Мобільний високий стілець із підніжкою Remi (Alby) Bar CH-Office срібляста хромована ніжка з коліщатками, з регулюванням висоти сидіння
Високий стілець на колесах Remi Bar CH-Office хромована хрестовина з колесами, з поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння. Як оббивка використовується екошкіра та велюрова тканина. Спинка та сидіння стільця Ремі декоровані простроченням ромбами. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці майстра салону краси, як стілець адміністратора за високою стійкою ресепшена, з барними столиками, у студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця, завдяки високій ніжці-опорі з підніжкою та коліщатками, для полегшення пересування стільця приміщенням.
Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Remi (Alby) Bar CH-Office
- Материал обивки: шкірозамінник (екошкіра, штучна шкіра) або велюр (тканина оксамит)
- Цвет обивки: екошкіра колір Чорний, екошкіра колір Сірий 701, велюр Бежевий OR-851, велюр Моко PH-610, велюр Пурпуровий OR-857, велюр Фрезовий UC-906, велюр Шоколад UC-908, велюр Зелений OR-853, велюр Синій OR-859, велюр Сірий OR-852, велюр Чорний OR-854, велюр Фрезовий PC-603, велюзовий PH-612, велюр Кава UC-912, велюр Сірий UC901, вел Чорний UC904, вел Бежевий UC90, вел Ліловий UC-917, велюр Рожевий UC-915, велюр Малина UC-914
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хром (сріблястий, хромований)
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами (роликами)
Розміри:
- Висота сидіння мінімальна: 680 мм
- Висота сидіння максимальна: 895 мм
- Ширина сидіння: 460 мм
- Глибина сидіння: 400 мм
- Висота спинки: 430 мм
- Ширина спинки: 435 мм
Мобільний високий стілець Remi Bar CH-Office, з регулюванням висоти, на сріблястій хромованій ніжці-хрестовіні на роликах, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний, Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | стілець |
| Кількість опор | 5 (шт.) |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Тип опор | Регульовані опори, Коліщата, Колісні опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота посадкової частини крісла | 68 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 68 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 89.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Підставка для ніг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь, Метал |
| Тип | Барний стілець |
| Ніжки | метал, хромований метал, Хромований метал, хромована сталь, Метал |
| Поворотний механізм | Да |
| Тип основи | Хрестовина з коліщатками |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Підніжка | Да |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для барной стійки |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки, М'яке сидіння, текстиль, тканина, з підніжкою, Наявність коліщаток, Стілець для майстра, М'яке сидіння, Розбірна конструкція, Поворотний |
| Покриття | Хромоване |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір опори | Хромований |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 570 мм |
| Колір | велюр чорний UC-904 |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 7 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, гнута фанера, метал, хромована сталь |
| Матеріал основи | Метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | екошкіра, гнута фанера, тканина, велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Обивний матеріал | тканина, Текстиль, велюр, Мікровелюр, Оксамит, екошкіра, Еко-шкіра, кожзам, штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 400 |
| Висота сидіння стільця | 680 |
- Ціна: від 4 046 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели, с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул







