
Крісло Gor CH-Office на хромованій хрестовині 530 мм із коліщатками, м'яке сидіння Оксамит зелений B-1003
від 5 329 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-18407
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло майстра Gor CH-Office на хромованої хрестовини з колесами, з регулюванням висоти сидіння
Широке зручне крісло з підлокітниками Gor CH-Office на хромованій п'ятій променевій хрестовині 530 мм із колесами, з поворотним механізмом і з регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Gor має декорування спинки та сидіння каретною стяжкою капітоне. М'яка спинка для підтримки спини, зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн крісла легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Гор підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: GOR CH-OFFICE 530 мм
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки (хрестовини): метал
- Колір ніжки (хрестовини): хромований (хром)
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'яти променева з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина: 49 (55,5) см
- Глибина: 38 (41) см
- Висота спинки: 33 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 93,5 см
Придбати стілець із підлокітниками Гор CH-Office 530 на хромованій ніжці з коліщатками з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал сидіння | кожзам |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55.5 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оксамит зелений B-1003 |
- Ціна: від 5 329 ₴





