
Стілець Ava Modern Office на сріблястій хромованій хрестовині модерн із колесами, оббивка велюр чорний UC-904
від 4 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-25533
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Велюровий стілець для майстра салону краси Ava Modern Office поворотний із регулюванням висоти сидіння, на хромованій хрестовині модерн із коліщатками
Гламурний велюровий стілець Ava Modern Office базується на сріблястій хромованій хрестовині модерн із роликами. Стілець має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Дизайнерська оббивка стільця Ава, складається з плетіння у формі ромбоподібних кос із велюру. Завдяки широкій вигнутій м'якій спинці стілець має прекрасну бічну підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи в напівкріслі. Дизайн стільця сосна для формування ідеального інтер'єру салону краси, дому, апартаментів, офісу, перукарні, ресторану, готелю. За стилем стілець Ava підійде в інтер'єр у стилі гламур, модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить як стілець для будуарного столика, робочого місця адміністратора, як стілець для майстра манікюру (педикюру) у салон краси.
- Модель: Ava Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: кава, сіра, чорна
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: сріблястий хром (хром, хромоване)
- Колір профілю спинки: сріблястий хром
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
Замовити гламурний велюровий стілець Ава (Ava) Modern Office з хромованою хрестовиною на колесах, для салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 48 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, прогумовані, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, хромований метал, хромована сталь |
| Підлокітник | сталь |
| Каркас крісла | метал, хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 |
| Глибина крісла | 48 |
| Вага крісла | 7 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Колір профілю підлокітників | Хром |
| Висота посадкової частини крісла | 47 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Колір | чорний UC-904 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Срібло |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: від 4 580 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул










