
Стілець майстра Ava BK-Office чорна ніжка-хрестовина 530 мм на колесах, м'яка оббивка велюр сірий UC-901
від 3 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-25502
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Велюровий стілець майстра в салон краси Ava BK-Office, гламурний робочий стілець на колесах, чорна хрестовина, м'який стілець для манікюру, косметолога
Гламурний стілець для майстра в салон краси Ava BK-Office має чорний металевий каркас спинки та сидіння, у гойдалці ніжки-опори чорна хрестовина 530 мм із коліщатками. Стілець має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Дизайнерська оббивка стільця Ава, складається з плетіння у формі ромбоподібних кос із велюру. Завдяки широкій вигнутій м'якій спинці стілець має прекрасну бічну підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи в напівкріслі. Дизайн стільця створений для формування ідеального інтер'єру салону краси, дому, апартаментів, офісу, перукарні, ресторану, готелю. За стилем стілець Ava підійде в інтер'єр у стилі гламур, модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить як стілець для будуарного столика, робочого місця адміністратора, як стілець для майстра манікюру (педикюру) у салон краси.
- Модель: Ava BK-Office 530 мм
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: кава, сіра, чорна
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Колір профілю спинки: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Розмір ноги-хрестини: 53 см
Замовити велюровий стілець майстра Ava (Ава) BK-Office на чорній нозі з коліщатками, для салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 48 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, Колір чорний |
| Підлокітник | сталь |
| Каркас крісла | метал, чорний метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 |
| Глибина крісла | 48 |
| Вага крісла | 7 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Колір профілю підлокітників | Чорний |
| Висота посадкової частини крісла | 47 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Колір | сірий UC-901 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: від 3 725 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул






