
Напівбарний стілець Alabama Bar 65-GD м'який на золотих металевих ніжках із підніжкою, висота сидіння 65 см шкірозамін сірий 701
2 953 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-24631
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Півбарний стілець для кухні, барної стійки, кафе Alabama Bar 65-GD на золотому каркасі з підніжкою
Півбарний стілець Alabama Bar 65-GD — це стильне поєднання сучасного дизайну, комфорту та преміального вигляду. Завдяки витонченим золотим металевим ніжкам модель додає інтер’єру елегантності та статусності.
Оптимальна висота сидіння 65 см ідеально підходить для кухонних островів та півбарних стійок. Зручна підніжка забезпечує комфорт навіть під час тривалого використання, а м’яке сидіння створює приємні відчуття та правильну посадку.
Стілець гармонійно впишеться в інтер’єри у стилях модерн, мінімалізм, неокласика, лофт та стане акцентом у будь-якому просторі.
Ідеально підходить для:
- кухні та обідньої зони
- барної стійки
- кафе та ресторанів
- салонів краси та студій
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час замовлення стільців, у кількості до 4 шт. — доплата 140 грн за стілець (за коробку та переупаковку)
- Під час замовлення стільців, у кількості понад 4 шт. — ціна не змінюється
- Модель стільця: Alabama Bar 65-GD
- Матеріал каркаса, ніжок:: метал
- Колір каркаса, ніжок: золотий
- Оббивка на вибір: шкірозамінник (екошкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
Розміри:
- Ширина стільця: 49 см
- Глибина стільця: 59 см
- Висота стільця з урахуванням спинки: 1090 мм
- Висота сидіння: 65 см
- Вага: 6,300 кг
Стілець напівбарний Alabama Bar 65-GD на золотих ногах можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Жовтий, Чорний, Оливковий, Рожевий, Різні кольори, Темно-сірий, Фіолетовий, Світло-сірий, Білий, Шоколад, Пурпур, Коричневий, Капучіно, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Висока спинка, М'яке сидіння, Підніжка, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Тип | Напівбарний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина табуретки | 590 мм |
| Висота табуретки | 1090 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1090 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота спинки | 440 мм |
| Висота сидіння стільця | 650 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шкірозамінників сірий 701 |
| Штабельований | Ні |
- Ціна: 2 953 ₴




