
Барний стілець Alabama Bar 75-GD м'який на золотих металевих ніжках із підніжкою, висота сидіння 75 см, оббивка оксамит синій OR-8
2 953 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-24658
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Барний стілець Alabama Bar 75-GD м’який на золотих металевих ніжках з підніжкою - висота сидіння 75 см, вибір кольору оббивки, для кухні, бару, кафе
Барний стілець Alabama Bar 75-GD — стильне рішення для сучасного інтер’єру з акцентом на комфорт та елегантність. Витончені золоті металеві ніжки додають моделі преміального вигляду та роблять її яскравим елементом будь-якого простору.
Завдяки оптимальній висоті сидіння 75 см, стілець ідеально підходить для барних стійок і кухонних островів. Зручна підніжка забезпечує правильну посадку і комфорт навіть при тривалому використанні.
М’яке сидіння дарує приємні відчуття, а можливість обрати колір оббивки дозволяє ідеально вписати стілець у ваш інтер’єр.
Підходить для:
- кухні та вітальні
- барної зони
- кафе та ресторанів
- салонів краси та студій
Ідеально поєднується зі стилями: модерн, мінімалізм, неокласика, лофт, contemporary.
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час замовлення стільців, у кількості до 4 шт. — доплата 140 грн за стілець (за коробку та переупаковку)
- Під час замовлення стільців, у кількості понад 4 шт. — ціна не змінюється
- Модель стільця: Alabama Bar 65-GD
- Матеріал каркаса, ніжок:: метал
- Колір каркаса, ніжок: золотий
- Оббивка на вибір: шкірозамінник (екошкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
Розміри:
- Ширина стільця: 49 см
- Глибина стільця: 59 см
- Висота стільця з урахуванням спинки: 1120 мм
- Висота сидіння: 75 см
- Вага: 6,300 кг
Стілець барний Alabama Bar 75-GD на золотих ногах можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Жовтий, Зелений, Оливковий, Шоколад, Рожевий, Різні кольори, Темно-сірий, Фіолетовий, Коричневий, Світло-сірий, Графіт, Білий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Наявність спинки, Висока спинка, Підніжка, М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина табуретки | 590 мм |
| Висота табуретки | 112 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 112 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота спинки | 370 мм |
| Висота сидіння стільця | 750 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | велюр, тканина |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бархат синий OR-859 |
| Штабельований | Ні |
- Ціна: 2 953 ₴







