
Тремпель Альфа колір яблуня, подвійна дерев'яна підлогова вішалка з полицею для взуття та плічками для одягу
1 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mix-А0020884
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Подвійна дерев'яна підлогова вішалка з полицею для взуття та плічками для одягу, Альфа колір яблуня
Тремпель — одна з дрібних деталей інтер'єру будинку, яка постійно вдосконалюється. Дизайн тремпелю стає все цікавішим і різноманітнішим. Дерев'яна вішалка тонована в колір яблуня, має екологічний вигляд і легко вписується в будь-який інтер'єр. Тремпель зручний у використанні. Легко переміщається кімнатою.
- Ширина, мм: 430
- Глибина, мм: 350
- Висота, мм: 1140
- Матеріал: масив вільха
Зібрати тремпель можна самостійно — інструкцію і болти Ви отримаєте в комплекті.
Подвійна дерев'яна підлогова вішалка з полицею для взуття та плічками для одягу, Альфа колір яблуня, для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38093088-40-10
+38050551-31-74
+38050821-54-28
+38098456-61-22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 1 510 ₴




