
Стілець Invar XXL — BK шкірозамінник сірий 21, на чорних дерев'яних ніжках з посиленим каркасом, скандинавський стиль
2 218 ₴
- В наявності
- Код: ON-10947
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець Invar XXL — BK сіра екошкіра, на чорних дерев'яних ніжках, скандинавський стиль, дизайн Charles Eames
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 6 шт. — доплата 100 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 6 шт. — доплата 50 грн за стілець
Відео огляд стільця Invar у темно-сірому кольорі:
М'який обідній стілець Invar XXL — стильний лофтовий предмет меблів із серії дизайнерських рішень у скандинавському стилі від Charles&Ray Eames. Стілець має посилений каркас. М'яке сидіння стільця має унікальну оригінальну форму з простроченням трикутниками. Зручна м'яка спинка трохи відхилена назад, а краї спинки та сидіння трохи підняті вгору, що забезпечує комфорт і правильну підтримку спини. Завдяки впізнаваності та популярності стільці Invar можна назвати "іконою" меблевого дизайну.
Успішне поєднання дерев'яних ніжок, посилених металевими перегородками та м'якої оббивки, дають змогу стільцям мати прекрасний вигляд як у лофтових інтер'єрах, так і в більш спокійному сучасному інтер'єрі з елементами модерну. Універсальність м'яких стільців Інвар, створених за мотивами дизайну Чоловіка Чарльза і Рей Імз дають змогу їм гармонійно виглядати в інтер'єрі практично будь-якого дизайнерського рішення. Дизайнери та декоратори всього світу впродовж десятків років з успіхом використовують стільці Invar у зонах HoReCa, віталень, кухнях, кабінетах, дитячих кімнатах, на терасах і в публічних приміщеннях. Ця проста, але ретельно продумана модель підходить до інтер'єрів у стилі модерн, лофт, хай-тек, мінімалізм.
Оббивка стільця виготовлена з міцної меблевої екошкіри. Кожзам спеціально призначений для використання в меблевій промисловості, зразок штучної шкіри пройшов усі необхідні тести на зносостійкість, тому стільці можна використовувати в приміщеннях зі щільним потоком відвідувачів.
Ніжки стільця чорного кольору, з'єднані між собою надійним посиленим металокаркасом чорного кольору. Стілець може легко витримати 120 кг.
- Модель стільця: INVAR XXL — BK ЕК
- Матеріал: пластик, дерево, екошкіра (шкіра)
- Колір оббивки: сірий 21 (темно-сірий)
- Колір ніжок: чорний
- Ширина стільця: 48,8 см
- Глибина стільця: 54,3 см
- Висота спинки стільця: 71,2 см
- Висота від підлоги до верху сидіння: 45,8 см
- Вага стільця: 4,5 кг
- Скандинавський стиль
- Код: 10947
Придбати на найвигідніших умовах Стілець Invar XXL — BK штучна шкіра, колір сірий 21 на чорних дерев'яних ніжках з посиленим каркасом, дизайн Charles Eames, у скандинавському стилі, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах перевізників можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишивши повідомлення в чаті або на e-mail.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір ніжок | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, пластик, метал, фанера |
| Спинка | екошкіра, штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 488 мм |
| Глибина | 543 мм |
| Висота | 712 мм |
| Висота сидіння | 458 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам, Кожзам |
| Висота сидіння стільця | 458 |
- Ціна: 2 218 ₴




