
Гламурний стілець Mila GD-Office на золотій ніжці-хрестині з коліщатками, оббивка велюр бежевий UC-902
від 7 147 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-23642
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Золотий стілець у салон краси Mila GD-Office велюрова оббивка, на золотій хрестовині з колесами, регулювання висоти сидіння
Гарний і зручний велюровий стілець Mila GD-Office базується на золотій хрестовині з колесами. Стілець має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Дизайнерська оббивка стільця Міла, складається з плетіння у формі ромбоподібних кос із велюру. Завдяки широкій вигнутій м'якій спинці стілець має прекрасну бічну та поперекову підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, ресторану, готелю. За стилем крісло Mila підійде в інтер'єр у стилі гламур так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для будуарного столика, робочого місця адміністратора, як стілець для майстра манікюру (педикюру) в салон краси.
- Модель: Mila GD-Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Колір оббивки: рожевий фрез, бежевий, сірий і чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото, золотистий)
- Підлокітники: оббиті в основний колір сидіння
- Колір профілю спинки: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина стільця: 60 см
- Глибина стільця: 45 см
- Висота спинки: 35 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см

Замовити гламурне велюрове крісло Міла GD-Office із золотою хрестовиною на коліщатках, для салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Колір профілю підлокітників | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 45 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | сталь |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 60 см |
| Висота спинки | 35 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бежевий UC-902 |
- Ціна: від 7 147 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул











