
Взуттєва банкетка SR-1064, хромована банкетка з м'яким сидінням
2 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-SR-1064
+380 (98) 456-61-22
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Взуттєва полиця SR-1064, банкетка з м'яким сидінням
Зручна банкетка з м'яким сидінням і двома металевими поличками для взуття внизу, яка допоможе утримувати Ваше взуття в повному порядку та "боєвій готовності". Така лавка чудово підійде як для дому, так і для офісу. Дизайн і виготовлення цієї банкетки приємно тішитимуть око та даруватимуть про гарний смак господаря.
- Розміри: 76 x 29 x 45 H
- 13 мм кругла хромована труба
- 25 мм х 25 мм квадратна хромована труба
- Сидіння: вінілова екошкіра
- Колір: чорний
- Об'єм 0,03 м3
- Вага: 5,7кг
Купити взуттєву полицю SR-1064, банкетку з м'яким сидінням із доставкою по всій Україні по тарифах перевізників можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, за вище зазначеними телефонами або залишивши повідомлення на e-mail.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Step |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Полиці | метал |
- Ціна: 2 116 ₴




